Cephe Danışmanım Logo

Kurumsal

0 +
Yıllık Tecrübe
Hakkımızda

Cephe Danışmanlığında 20 Yıllık Tecrübeye Sahibiz

Hakan Uslu Mimarlık İnşaat San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. , Hidayet Hakan Uslu tarafından 20 yıllık bilgi birikimini daha geniş bir çerçevede kullanmak, mimari proje ve cephe sektöründe çalışmalar yaparak daha güzel, ergonomik ve yaşanabilir mekanlar yaratmak amacıyla 2023 yılı başında kurulan bir firmadır. Önceliğimiz her zaman daha güzel bir Türkiye için olacaktır.

business-team-in-office.jpg
Proje
91%
Mutlu Müşteri
100%
Neden Bizi Seçmelisiniz

ÖZ GEÇMİŞ

1999 yılındaTrakya Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. 2002 yılında Denizli de yerel bir Alüminyum giydirme cephe uygulama firması olan Zafer Pen ile sektöre adım atmış, 2005 yılından 2010 yılına kadar da İzmir de Beymetal Ltd. Şti. firmasında satış ve teknik sorumlu olarak çalışmıştır.

2010 yılında Doku Grup A.Ş. firması bünyesine katılmış , Grup firmalarından Doku İnşaat bünyesi altında Denizli Çivril, Muğla Milas , Antalya Kumluca Devlet Hastaneleri, Aydın ŞehirlerArası Otobüs terminali , Aydın Sgk Hizmet Binası projelerinde Şantiye şefliği , aynı zamanda da diğer bir grup firması Alkom Alüminyum A.ş firmasında proje müdürlüğü pozisyonunda yurt içi ve yurt dışı birçok projenin cephe ve doğramalarının uygulamasını gerçekleştirmiştir.

2023 yılı itibari ile de kendi firması Hakan Uslu Mimarlık İnşaat San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti firmasını kurarak cephe danışmanlığı ve mimari proje konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

En İyi Cephe Hizmeti

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek ve binalarının estetik ve işlevsel değerini artırmaktır.

İş Stratejisi ve Büyüme

Şirket olarak, müşterilerimize iş stratejisi ve büyüme konularında danışmanlık hizmetleri sunuyoruz,

0%

Proje Çalışması

Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

0%

Danışmanlık Başarısı

Kendimizi Her Daim Geliştiriyoruz. Yılmıyoruz.

Misyonumuz

Mimari dokuya zarar vermeden , güvenli, kaliteli ,doğru detay çözümlü ve uygun maliyetli mimari projeler ve cepheler tasarlamak ve uygulanması sağlamak.

Vizyonumuz

Milyon metrekarelere doğru. Müşteri beklentilerini karşılayan , tasarım ve uygulama konusunda talep gören , sektöre yaptığımız işlerle imza atan bir firma olmak.

Ekibimiz

Profesyonel Ekibimiz İle Tanışın

Hakan Uslu

Cephe Danışmanı

Öz Geçmiş 

Hakan Uslu Cephe Danışmanım Logo Footer

Hakan Uslu 2023 yılı itibari ile de kendi firması Hakan Uslu Mimarlık İnşaat San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti firmasını kurarak cephe danışmanlığı ve mimari proje konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

E-Bülten Abone Ol

En son haberleri ve güncellemeleri alın

Copyright © 2023 | Tüm hakları saklıdır. Cephe Danışmanım Hakan Uslu

Call Now Button