Cephe Danışmanım Logo

Hakan Uslu Öz Geçmiş

Hakan Uslu

Öz Geçmiş

1999 yılındaTrakya Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. 2002 yılında Denizli de yerel bir Alüminyum giydirme cephe uygulama firması olan Zafer Pen ile sektöre adım atmış, 2005 yılından 2010 yılına kadar da İzmir de Beymetal Ltd. Şti. firmasında satış ve teknik sorumlu olarak çalışmıştır.

2010 yılında Doku Grup A.Ş. firması bünyesine katılmış , Grup firmalarından Doku İnşaat bünyesi altında Denizli Çivril, Muğla Milas , Antalya Kumluca Devlet Hastaneleri, Aydın ŞehirlerArası Otobüs terminali , Aydın Sgk Hizmet Binası projelerinde Şantiye şefliği , aynı zamanda da diğer bir grup firması Alkom Alüminyum A.ş firmasında proje müdürlüğü pozisyonunda yurt içi ve yurt dışı birçok projenin cephe ve doğramalarının uygulamasını gerçekleştirmiştir.

2023 yılı itibari ile de kendi firması Hakan Uslu Mimarlık İnşaat San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti firmasını kurarak cephe danışmanlığı ve mimari proje konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Hakan Uslu Cephe Danışmanım Logo Footer

Hakan Uslu 2023 yılı itibari ile de kendi firması Hakan Uslu Mimarlık İnşaat San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti firmasını kurarak cephe danışmanlığı ve mimari proje konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

E-Bülten Abone Ol

En son haberleri ve güncellemeleri alın

Copyright © 2023 | Tüm hakları saklıdır. Cephe Danışmanım Hakan Uslu

Call Now Button